O nas – Swojscy

od 2010

od 2022

Od lat obecni na rynku od niedawna dostępni na wyciągnięcie ręki. Swojscy to profesjonalizm i lata doświadczenia. We współpracy z wysoko rozwiniętą siatką dystrybucji i polskich producentów, dostarczamy świeżość, jakość i wyjątkowy smak naszych wędlin właśnie do Ciebie.

Wybierz się z nami w podróż do źródeł smaku. W podróż do swojego dzieciństwa. Pamiętasz czasy, kiedy kiełbasa była kiełbasą, a nie bezsmakowym pętem ulepszaczy. My pamiętamy. Nasi pracownicy pamiętają. I to właśnie oni są gwarancją, że produkt, który kupujesz niczym nie różni się od tego, który sami produkują w domu. Bo dla nas to właśnie źródła smaku – dom, staranność wykonania, dbałość o jakość, serce włożone w pracę.

Dzięki temu gdziekolwiek jesteś – wystarczy jeden kęs, żeby przenieść się do krainy dzieciństwa, do momentu kiedy wszystko było prostsze i miało swój niepowtarzalny smak.

Nasze kiełbasy i wędliny to nie tylko wysokiej jakości, starannie wykonane towarzyszki twojej codzienności, to również kompas wskazujący jeden kierunek – Swojszczyzna.

Znajdź
Nasze
produkty